Masz pytania ? Zadzwoń: +48 726 865 016

Produkt dnia
Magiczne ringi kręgi pierścienie
Magiczne ringi kręgi pierścienie
24,90 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Jakaś część ludzi śledzących rynek zabawek dla chłopców może doskonale wiedzieć o tym, że artykuły Nerf są stworzonymi dla chłopaków w wieku blisko kilku lat, którzy to uwielbiają bawić się w komandosów w domu lub na placu zabaw pod nim. Zabawki takowe to rzecz jasna karabinki wykonane z tworzywa i strzelające lotkami z podobnego typu tworzywa, oraz kamizelki taktyczne. Przedmioty te nie są jakimiś wybitnymi w sensie jakościowym, ale też i są dość tanie. Kluczowe znaczenie ma też i to, że dzieci, które to nie nauczyły się dbać o swoje rzeczy raczej nie powinny dostawać zabawek zaskakująco drogich, bo jeśli taka tania zabawka ulegnie uszkodzeniu, to strata finansowa nie będzie dotkliwą. Właśnie ze względu na tę przyczynę wielu rodziców nie kupuje własnym dzieciom drogich zabawek, po takowe sięgają dopiero wtedy gdy się przekonają się o tym, że dany chłopiec potrafi należycie zadbać o coś w tym stylu. Tak postępuje niemal każdy rodzic, bo chłopiec który nie nauczy się dbać o własne zabawki nie może otrzymać lepszych jakościowo.

NERF zabawki i akcesoria

Cele beczki piankowe do wyrzutni 6szt Cele beczki piankowe do wyrzutni 6szt
Producent: AC
Cena: 15,50 zł
szt.
zobacz więcej

Stylistyka.

Śmiało można powiedzieć to, że stylistyka wykonania zabawek Nerf to ich bardzo wiele znaczący atut, czyli jak na zabawki zaliczane do tych o atrakcyjnych cenach stylistykę mają zaskakująco dobrą. Atut ten jest bardzo istotnym, bo w porównaniu z innego tego typu przedmiotami zakupionymi choćby na bazarach te są zaskakująco ładne. W aspekcie tym wielu widzi istotną zaletę, ale trzeba też pamiętać o tym, że konkurencyjne wyroby także są tymi modyfikowanymi stylistycznie, czyli ta rywalizacja o klienta trwa i opiera się ona na ciekawszym podejściu do ceny lub do jakości. Trudno powiedzieć, czy marka Nerf jest w tym przypadku liderem, ale oferuje ciekawą stylistykę zabawek, takich jak kamizelki taktyczne dla chłopców i karabinki Nerf maszynowe z tworzywa w atrakcyjnych cenach. Pozornie wydaje się to być bez większego znaczenia, bo dla niektórych tania i atrakcyjna zabawka to rzecz i wielu nie patrzy na markę, bo cena i stylistyka wykonania są detalami wyjątkowo ważnymi i to chyba dla większości z nas. Właśnie dlatego rodzice nabywają te rzeczy w sklepach z zabawkami lub na serwisach aukcyjnych szukając najciekawszych z ofert.

Podejście chłopców.

Typowy chłopiec po otrzymanie kilku zabawek marki Nerf zapewne wyjdzie szybko na plac zabaw z nimi i zacznie się bawić z innymi chłopcami. Pewna część dzieci właśnie wtedy szuka kolegów i bawi się, ale nie tak by dawać innym chłopcom swoje zabawki. Pewni chłopcy szanujący swoje rzeczy nie dają ich innym chłopcom psującym swoje zabawki, bo nie chcą stracić ciekawej zabawki zakupionej przez jednego z rodziców zaledwie kilka dni wcześniej. Problem tkwi jedynie w tym, że nie każdy chłopiec wybitnie dba o swoje zabawki i właśnie dlatego tanie zabawki Nerf są rozwiązaniem tego problemu, czyli jeśli dojdzie do tego typowego uszkodzenia, to raczej nie pojawi się problem. Nie mniej jednak rodzice uświadamiają małych chłopców, co do tego, że nie powinni dawać swoich zabawek byle komu, bo dzięki temu nie stracą przedmiotu dającego im wyjątkowo wiele frajdy i to niemal co dzień.

Możliwości.

Trzeba też pamiętać o tym, że zabawki Nerf to jeden z lepszych patentów na zabawę w komandosów i terrorystów, a typowi chłopcy uwielbiają tego typu zabawy na placach zabaw. Mowa tu konkretnie o tym, że lubią się ukrywać w tych przypadkowych lokalizacjach, a następnie w przemyślany sposób wygrywać z niezbyt bystrymi kolegami. Takie podejście do sprawy daje im wyjątkowo wiele frajdy i co równie ciekawe nawet mniej sprawni chłopcy się w to bawią, bo uwielbiają takie zabawy. Kluczowe znaczenie ma tu to, że należą do pewnej grupy dzieci, bawiących się tymi zabawkami, a ta przynależność ma dla nich kluczowe znaczenie. Mowa tu o tym, że każdy z nich ma karabinek na strzałki z tworzywa i kamizelkę taktyczną oraz inne akcesoria do Nerf. Chłopcy takowi bawią się za ich pomocą niemal co dzień, czyli aż do wieku, w którym to raczej wyrosną z tych zabawek, ale i wtedy chłopiec w wieku dwunastu lat może się bawić czymś w tym stylu, bo ma młodszego brata, który raczej zachęca go do okazyjnej zabawy tego rodzaju.

Podejście rodziców.

Pewna część rodziców jest bardzo entuzjastyczna, jeśli chodzi o zabawki Nerf, czyli kupuje chłopcom drobiazgi pokrewne z militariami, choć wykonane w stylu dla chłopca w wieku blisko sześciu lat. Inni rodzice stawiają raczej na innego typu zabawki, takie jak samochody. Właśnie to podejście do sprawy ma znaczenie kluczowe, bo pewne dorosłe osoby nie chcą tego, by chłopiec poprzez tego typu zabawki wkręcił się w strzelectwo. Dlatego zajmują jego umysł samochodami i to czasami nawet tymi modelami wyglądającymi bardzo realistycznie. Ma to rzecz jasna sens, ale na pewnym etapie rozwoju chłopiec musi mieć ten karabinek na lotki z tworzywa i nie ma innego wyboru. Jedni nazywają to fascynacją, która to potrwa dwa, może trzy lata, ale inni celowo trzymają chłopców z dala od tego typu zabawek. Taktyka ta nie zawsze daje ten pozytywny efekt, bo chłopców wyjątkowo ciągnie do tego, co jest raczej im zakazywane. Nie da się tego nazwać typowym, ale jakaś część chłopców w pewnym wieku tak ma.

Inne ważne prawdy.

Zabawki i akcesoria Nerf w czasach obecnych nabywa się na serwisach aukcyjnych i w tym tkwi ten ich bardzo spory plus. Mowa tu konkretnie o tym, że tego typu zabawkę lub zabawki zamawia się w niedzielę. Da się też i to uczynić w poniedziałek rano, a paczka z zamówionymi drobiazgami będzie na miejscu we wtorek w okolicy godziny piętnastej lub w środę o podobnej porze. Właśnie w tym aspekcie tkwi spory plus tego obecnego świata, bo ponad dwie dekady temu po atrakcyjne zabawki trzeba było jechać do większego miasta, bo tylko w takich sprzedawano te ciekawsze. Dziś takie zamawianie to użycie smartfona i poczekanie na dostawę. W tym właśnie tkwią te bardzo ważne plusy, bo nie trzeba się zajmować nabywaniem zabawek w sporych miastach. Można jedynie zamówić coś dostatecznie atrakcyjnego i poczekać na faktyczną dostawę jakiś czas. W tym rodzaju kupowania tkwi istotny plus, bo nie chodzimy po sklepach, tylko zamawiamy a zyskany przez to czas poświęcamy na inne czynności lub najzwyczajniej w świece mamy więcej wolnych chwil.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl